Antčiužinis VISIONNAIRE

538,90 €

634,00 €

-15%

Sumažinta kaina!

Užsakoma prekė. Pristatymo terminas 6-7 sav.

Apie prekę

Sužinokite apie pagrindines šio antčiužinio savybes

De-Stress antistatinis audinys iki minimumo sumažina neigiamą elektromagnetinį krūvį, kurį kūnas sukaupia per dieną. Tokiu būdu sumažinamas kortizolio (taip vadinamo streso hormono) lygis organizme, miegas tampa gilesnis ir ramesnis.

Plačiau apie De-Stress

 

Hydra+ - tai audinio praturtinimas probiotikais, kurie gamina karotenoidus. Karotenoidai yra natūralūs pigmentai, aptinkami morkų, melionų ir pomidorų odelėje. Karotenoidai yra antioksidantai, apsaugantys odą nuo ultravioletinių spindulių, taip pat jie atstato odos ląsteles, pažeistas senėjimo proceso. Be to, stimuliuoja kiekvieną odos ląstelę ir stabdo senėjimo procesą, suteikia odai drėgnumą, minkštumą ir lygumą.

Plačiau apie Hydra+

 

Moon Blue. Visionnaire antčiužinis pagamintas iš Moon Blue poliuretano, vieno geriausių poliuretanų rinkoje. Naudojant Moon Blue poliuretaną, sukuriama ideali miego aplinka: sausa, vėsi, atpalaiduojanti. Su Moon Blue:

  • Puikus drėgmės reguliavimas

  • Optimalus šilumos išsklaidymas. Vienalytė atvirų porų struktūra

  • Minkštas ir patogus, netrikdo kraujotakos

  • Hidrofiliškas, todėl sausa ir vėsi miego aplinka

 

Žieminė antčiužinio pusė

Viršutiniame sluoksnyje panaudotas pats geriausias natūralus izoliatorius - natūrali merino vilna. Vilna šildo ir užtikrina sausą miego aplinką šaltomis žiemos naktimis. 

 

Vasarinė antčiužinio pusė

Vasarinė antčiužinio pusė turi būti sudaryta iš gerai kvėpuojančių medžiagų, kad karštą vasaros naktį galėtumėte jaustis gaiviai. Viršutiniai medvilnės sluoksniai sugeria drėgmę, gerai praleidžia orą. Medvilnė, skirtingai nuo vilnos, nėra izoliatorius, todėl vasarinė pusė yra vėsesnė ir geriau “kvėpuojanti”. 

 Visionnaire.png

Charakteristikos

Storis (cm) 8
Kietumas Vidutinio kietumo
Užpildas Poliuretaninis
Pojūtis Vėsesnis

5 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: