Antčiužinis ALLURE

626,45 €

737,00 €

-15%

Sumažinta kaina!

Užsakoma prekė. Pristatymo terminas 6-7 sav.

Apie prekę

Sužinokite apie pagrindines šio antčiužinio savybes

De-Stress antistatinis audinys iki minimumo sumažina neigiamą elektromagnetinį krūvį, kurį kūnas sukaupia per dieną. Tokiu būdu sumažinamas kortizolio (taip vadinamo streso hormono) lygis organizme, miegas tampa gilesnis ir ramesnis.

Plačiau apie De-Stress

 

Hydra+ - tai audinio praturtinimas probiotikais, kurie gamina karotenoidus. Karotenoidai yra natūralūs pigmentai, aptinkami morkų, melionų ir pomidorų odelėje. Karotenoidai yra antioksidantai, apsaugantys odą nuo ultravioletinių spindulių, taip pat jie atstato odos ląsteles, pažeistas senėjimo proceso. Be to, stimuliuoja kiekvieną odos ląstelę ir stabdo senėjimo procesą, suteikia odai drėgnumą, minkštumą ir lygumą.

Plačiau apie Hydra+

 

BioCrystal poliuretanas antčiužinio viduje. BioCrystal - 16 kristalizuotų mineralų kombinacija, kartu su aukso ir sidabro dulkėmis. BioCrystal pagerina viso kūno fizinę būklę. Mineralai turi gebėjimą aptikti ir kontroliuoti kūno ląstelių vibracijas, sureguliuoja jas iki idealios normos. 

Miegojimas ant Senttix čiužinio su BioCrystal sukuria sekančius efektus:

  • atstato iš išlaiko energiją organizme*

  • Stiprina imuninę sistemą

  • Teigiamai veikia nervų sistemą

  • Miegas tampa gilesnis ir stabilesnis

  • Pagerina kūno atsistatymą ir suteikia žvalumą atsikėlus

*   Padidina Beta ir Theta “bangas” smegenyse (budrumo ir sąmoningumo bangos). Sumažina Alfa ir Delta “bangas” smegenyse (REM miego fazės ir dienos miegas). Lėtesnis ir gilesnis kvėpavimas. Sumažinamas odos laidumas (mažesnio streso simptomas).

www.biocrystal.eu 

 

Žieminė antčiužinio pusė

Viršutiniame sluoksnyje panaudotas pats geriausias natūralus izoliatorius - natūrali merino vilna. Vilna šildo ir užtikrina sausą miego aplinką šaltomis žiemos naktimis.

 

Vasarinė antčiužinio pusė

Vasarinė antčiužinio pusė turi būti sudaryta iš gerai kvėpuojančių medžiagų, kad karštą vasaros naktį galėtumėte jaustis gaiviai. Viršutiniai medvilnės sluoksniai sugeria drėgmę, gerai praleidžia orą. Medvilnė, skirtingai nuo vilnos, nėra izoliatorius, todėl vasarinė pusė yra vėsesnė ir geriau “kvėpuojanti”.

 Allure.png

Charakteristikos

Storis (cm) 8
Kietumas Vidutinio kietumo
Užpildas BioCrystal Visco
Pojūtis Šiltesnis

5 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: