Čiužinys THALASSO

1 111,80 €

1 308,00 €

-15%

Sumažinta kaina!

Užsakoma prekė. Pristatymo terminas 6-7 sav.

Apie prekę

Sužinokite apie pagrindines šio čiužinio savybes


Thalasso čiužinio De-Stress antistatinis audinys iki minimumo sumažina neigiamą elektromagnetinį krūvį, kurį kūnas sukaupia per dieną. Tokiu būdu sumažinamas kortizolio (taip vadinamo streso hormono) lygis organizme, miegas tampa gilesnis ir ramesnis.

Plačiau apie De-Stress


Thalasso čiužinyje naudojami audiniai, reprezentuoja ramybę ir gerovę, minkštumą ir šilumą. 

Natūralūs audiniai (viskozė, Tencel, medvilnė) suteikia minkštumo ir gaivumo pojūtį, miegas yra sveikesnis.


Multispring® kišeninių spyruoklių branduolys suteikia tvirtą atramą. Puiki ergonomika, prisitaikymas prie kūno formų, ypatingai geras oro pralaidumas (“kvėpavimas”) - visa tai dėka didelio kiekio (1200-2000), nepriklausomai viena nuo kitos veikiančių, kišeninių spyruoklių. Spyruoklės klubų srityje yra tvirtesnės, kad kūnas per giliai neįgrimztų, ir kad čiužinys ilgiau tarnautų. 

Plačiau apie Multispring®


Žieminė čiužinio pusė

Viršutiniame sluoksnyje panaudotas pats geriausias natūralus izoliatorius - natūrali merino vilna. Kartu su rinktinės merino vilnos sluoksniu derinami viskoelastinio ir ypatingai minkšto poliuretano putų sluoksniai. Žieminė čiužinio pusė yra šiltesnė, jaukesnė, lengvai apgaubianti. 


Vasarinė čiužinio pusė

Viršutiniame sluoksnyje panaudotas pats geriausias natūralus absorbentas (sugerianti medžiaga) - natūrali medvilnė. Papildomai naudojamas kanapių audinio pluoštas, kuris yra toks pats minkštas ir elastingas, kaip ir medvilnė, tačiau yra ilgaamžiškesnis, geriau sugeria drėgmę, atsparus pelėsiui, turi natūralių antibakterinių savybių bei blokuoja ultravioletinius spindulius. Kartu su medvilnės ir kanapių audinio pluoštais derinami viskoelastinio ir ypatingai minkšto poliuretano putų sluoksniai. Vasarinė čiužinio pusė yra vėsi, ypatingai gerai “kvėpuojanti”.
Thalasso.png

Charakteristikos

Storis (cm) 30
Kietumas Kietesnis
Užpildas Spyruoklinis
Pojūtis Vėsesnis

5 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: