Čiužinys MARE

1 318,35 €

1 551,00 €

-15%

Sumažinta kaina!

Užsakoma prekė. Pristatymo terminas 6-7 sav.

Apie prekę

Sužinokite apie pagrindines šio čiužinio savybes


Multispring® kišeninių spyruoklių branduolys suteikia ergonomišką atramą. Puikus komfortas, prisitaikymas prie kūno formų, ypatingai geras oro pralaidumas (“kvėpavimas”) - visa tai dėka didelio kiekio (1200-2000), nepriklausomai viena nuo kitos veikiančių, kišeninių spyruoklių. Multispring® sukuriamas oro kanalų tinklas užtikrina net 28% geresnį Ventis čiužinio oro pralaidumą (“kvėpavimą”), lyginant su geriausiais poliuretaniniais čiužiniais.

Plačiau apie Multispring®

 

Natūralus viskozės audinys. Viskozė yra natūralus audinys, gaminamas iš medienos, konkrečiai, iš medienos pluošto. Kaip ir medvilnė ar šilkas, viskozė yra natūrali medžiaga, išgaunama iš gamtos. Tai yra puiki medžiaga, iš kurios gaminami lengvi ir tamprūs drabužiai. Išrasta 20 amžiaus pradžioje, kad imituotų medvilnę, šilką, liną ir vilną. Viskozės audinys yra lengvas, gerai “kvėpuojantis” ir labai gerai sugeriantis drėgmę, leidžiantis kūnui natūraliai prakaituoti. Puikiai tinka karštam ir drėgnam klimatui.

 

Visas komfortas vienoje pusėje. Mare yra vienpusis čiužinys, kuriame visas komfortas sukoncentruotas viršutinėje dalyje. Čiužinio viršutinėje dalyje kombinuojami įvairus sluoksniai: merino vilna, šilkas, medvilnė, kanapių pluošto audinys, lateksas.
Mare.png

Charakteristikos

Storis (cm) 30
Kietumas Vidutinio kietumo
Užpildas Spyruoklinis
Pojūtis Vėsesnis

5 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: