Čiužinys VENTIS

1 046,35 €

1 231,00 €

-15%

Sumažinta kaina!

Užsakoma prekė. Pristatymo terminas 6-7 sav.

Apie prekę

Sužinokite apie pagrindines šio čiužinio savybes


Jokių poliuretano putų - natūralus tiek viduje, tiek išorėje !

 

Ventis čiužinio širdis - preciziškai suderintas, zonuotas kišeninių spyruoklių branduolys.

Multispring® kišeninių spyruoklių branduolys suteikia ergonomišką atramą. Puikus komfortas, prisitaikymas prie kūno formų, ypatingai geras oro pralaidumas (“kvėpavimas”) - visa tai dėka didelio kiekio (1200-2000), nepriklausomai viena nuo kitos veikiančių, kišeninių spyruoklių. Multispring® sukuriamas oro kanalų tinklas užtikrina net 28% geresnį Ventis čiužinio oro pralaidumą (“kvėpavimą”), lyginant su geriausiais poliuretaniniais čiužiniais.

Plačiau apie Multispring®

 

Ventis čiužinio šonai

Ventis čiužinio šonuose nenaudojamas putų poliuretanas. Kad čiužinio šonai būtų tvirti, kraštinės spyruoklių eilės pagamintos iš tvirtesnių spyruoklių. Todėl čiužinio šonai nenusisėti, lengviau įlipti ir išlipti iš lovos. Kraštinės čiužinio spyruoklės remiasi į audinį, taip užtikrinamas horizontalus oro judėjimas čiužinyje. 

 

100% natūralus audinys: linas + viskozė

Linas yra ilgaamžis ir universalus audinys. Dėl savo ilgaamžiškumo jis plačiai naudojamas buityje. Linas yra tvirtesnis audinys už šilką ir medvilnę. Lino plaušas turi natūralų augalinio vaško sluoksnį, kuris, supynus plaušą į audinį, suteikia audiniui ypatingą minkštumą. Kombinuojant liną kartu su viskoze, gaunamas ypatingai lengvas, tvirtas bei labai elastingas 100% natūralus audinys (jokių raukšlių ir daugiau elastingumo).

Plačiau apie liną linkas

 

Žieminė čiužinio pusė

Viršutiniame sluoksnyje panaudotas pats geriausias natūralus izoliatorius - natūrali merino vilna. Vilna šildo ir užtikrina sausą miego aplinką šaltomis žiemos naktimis. Vilnos sluoksnis gamybos metu yra kartu sujungtas su plonu natūralaus latekso ir labai plonu bei minkštu kokoso pluošto sluoksniu. Šių medžiagų kombinacija suteikia gerą atramą, puikų komfortą ir elastingumą, atsisakant poliuretano putų. Venis - jokių poliuretano putų!

 

Vasarinė čiužinio pusė

Vasarinė čiužinio pusė turi būti sudaryta iš gerai kvėpuojančių medžiagų, kad karštą vasaros naktį galėtumėt jaustis gaiviai. Viršutiniai medvilnės sluoksniai sugeria drėgmę, gerai praleidžia orą. Medvilnė, skirtingai nuo vilnos, nėra izoliatorius, todėl vasarinė pusė yra vėsesnė ir geriau “kvėpuojanti”. Papildomai naudojamas kanapių audinio pluoštas, kuris yra toks pats minkštas ir elastingas, kaip ir medvilnė, tačiau yra ilgaamžiškesnis, geriau sugeria drėgmę, atsparus pelėsiui, turi natūralių antibakterinių savybių bei blokuoja ultravioletinius spindulius. Šie sluoksniai gamybos metu yra kartu sujungti su plonu natūralaus latekso ir labai plonu bei minkštu kokoso pluošto sluoksniu. Šių medžiagų kombinacija suteikia gerą atramą, puikų komfortą ir elastingumą, atsisakant poliuretano putų.
Ventis.png

Charakteristikos

Storis (cm) 29
Kietumas Vidutinio kietumo
Užpildas Spyruoklinis
Pojūtis Vėsesnis

5 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: