Sveikiname įsigijus mūsų naująjį Senttix gaminį!Ačiū, kad pirkdami tokią jūsų sveikatai svarbią prekę, pasitikite Senttix. Tam, kad mūsų klientai būtų patenkinti, mes kruopščiai gaminame ir labai atidžiai tikriname visus gaminius prieš išveždami juos iš gamyklos. Senttix suteikia šią garantijos kortelę laikydamasi RDL 1/2007, kuris apsaugo vartotojus ir naudotojus (pagal vartotojų apsaugos įstatymą). Prašome išsaugoti jūsų užsakymo patvirtinimo arba kvito kopiją kaip pirkimo įrodymą. Jei norėsite kreiptis dėl garantijos, jums jo reikės. 7 metus nuo produkto įsigijimo Senttix garantuoja nemokamą remontą, kuris gali būti reikalingas dėl gamybos defektų. Tam, kad išlaikytumėte išskirtines Senttix gaminių savybes, rekomenduojame vadovautis šia instrukcija.

Gaminio priežiūra

Čiužinys turi būti padėtas ant pagrindo (lovos pagrindo, metalinio lovos rėmo, lovos su patalynės dėže), kuris yra tokio pat dydžio kaip čiužinys. Įsitikinkite, kad čiužinys yra geros būklės. Mes rekomenduojama pagrindus iš Au Lit kolekcijos.
• Nedėkite čiužinio ant prastos kokybės pagrindo. Taip galite pakenkti čiužiniui, jis nebebus patogus ar neteks ir kitų privalumų, kuriuos turi mūsų naujieji čiužiniai. Mūsų pagrindai čiužiniams yra sukurti taip, kad atsiskleistų visi čiužinių privalumai.
• Per pirmuosius naudojimo mėnesius čiužinys prisitaikys prie jūsų kūno formos. Tam, kad priprastų prie naujo patogaus čiužinio, kiekvienam žmogui reikės šiek tiek laiko priklausomai nuo jo/jos fizinių savybių, tačiau anksčiau ar vėliau jums bus užtikrintas stabilus poilsis ir patogumas.
• Nestovėkite ant jokių poilsiui skirtų daiktų, ypač tokių
kaip čiužiniai, jų pagrindai, lovų rėmai ar lovų rėmai su stalčiais.
• Nelenkite arba per jėgą nespauskite čiužinio kampų, kad uždėtumėte čiužinio užvalkalą ar paklodes, įneštumėte pro duris, apsuktumėte, patalpintumėte ar gabentumėte liftu, arba norėtumėte atlikti kitus veiksmus.
• Tam, kad čiužinys būtų apsaugotas ir geros būklės, rekomenduojame naudoti keičiamą ir plaunamą čiužinio higieninį antčiužinį.
• Tam, kad užtikrintumėte gerą oro cirkuliavimą čiužinyje, nenaudokite jokios rūšies izoliacinės medžiagos ar plastiko tarp čiužinio ir jo pagrindo.
• Išpakavę čiužinį kelias valandas palikite jį vėsioje ir gerai vėdinamoje vietoje.
• Jeigu įsigijote čiužinį su nuimamu užvalkalu, rekomenduojame nepalikti čiužinio be užvalkalo tiesioginiuose saulės spinduliuose. Su čiužiniu elkitės atsargiai. Nenaudokite sauso valymo, nebent nurodyta kitaip.
• Dulkių siurbliu išvalykite čiužinį ir jo pagrindą, pašalinsite dulkes, purvą ir erkutes.

Gaminio savybės

SUDERINAMUMAS: Mūsų čiužiniai, spyruoklinis pagrindas, lovų rėmai, apmušti rėmai yra suderinami su kitų gamintojų atitinkamais gaminiais. Visi mūsų gaminiai atitinka Europos reglamentą dėl produktų matmenų leistino nuokrypio, UnE-En 1334: 1996 plotis (+ 10mm -15 mm) ir ilgis (-30 mm + 10 mm).
SIŪLAS: Siūlės, kurios buvo padarytos gaminant čiužinius, pagrindus, daiktų laikymo vietas, galvūgalio lentas ir apsiūtas lovas yra susiūtos su mūsų gaminių siūlais. Bet kokiu atveju šie siūlai netrukdo optimaliai naudoti gaminį.
FORMA IR TŪRIS: Čiužiniai yra pagaminti iš minkštų medžiagų, todėl transportuojant arba dėl naudojimo gali šiek tiek pasikeisti jų ilgis, plotis ar aukštis. Jei čiužinio aukštis sumažėja 10%, tai normalu, kaip ir po keleto valandų miego ant čiužinio išlikusi įsispaudusi kūno forma.
PATALPOS VĖDINIMAS: Reguliariai vėdinkite patalpą, kad įleistumėte šviežio oro ir palaikytumėte sveiką ir malonią aplinką. Pelėsio dėmės atsiranda dėl per didelės drėgmės, jei patalpos temperatūra yra žema ir patalpa nėra vėdinama.
KVAPAI: Pirmosiomis dienomis mūsų gaminys gali turėti tam tikrą kvapą. Jis nėra žalingas ir pradingsta po keleto dienų.

Garantijos išimtys

1. Logiškos gaminio naudojimo pasekmės, pvz., audinių nusidėvėjimas ir nuostoliai bei trūkumai atsiradę dėl neatsargumo ar priežiūros rekomendacijų, nurodytų šiame dokumente, nesilaikymo.
2. Pastabos apie žalą, kurią sukėlė netinkamas naudojimas, įskaitant transportavimą, turi būti pareikštos dalyvaujant transporto įmonės darbuotojams. Rekomenduojame patikrinti pakuotes prieš pasirašant pristatymo dokumentą.
3. Visi vidaus ir išorės gaminio komponentai ir priedai, kurie nėra nurodyti ir įtraukti į šį garantijos dokumentą.
4. Jei žalą sukelia gaisras, potvyniai, meteorologiniai veiksniai, trankymas ar stiprus suspaudimas.
5. Čiužiniai, sugadinti naudojant juos ant spyruoklinių pagrindų ar lovų pagrindų, kurių Senttix nerekomenduoja.
6. Produktai, kuriuos pardavė Senttix, su matavimų nukrypimais didesniais nei Europos standarto dėl leistino nuokrypio ir matavimų poilsio produktams, UNE-EN 1334:1996 leidžiamas skirtumas.
7. 10% čiužinio aukščio sumažėjimas arba įspaudas, kuris lieka ten, kur žmogus miegojo keletą valandų.
8. Dėmės, atsiradę dėl vėdinimo ir oro cirkuliacijos stokos patalpoje. Čiužinio kvapas per keletą pirmųjų dienų. Jis nėra žalingas ir po keleto dienų dingsta.
9. Triukšmas, kurį sukelia čiužinio ir pagrindo judinimas, ypač mechaninis triukšmas. Poilsio įranga (čiužinys ir pagrindas) yra daiktas, kurio judinimas gali sukelti vidinį triukšmą.
10. Naudojimo ir priežiūros rekomendacijų, nurodytų šiame garantiniame dokumente, nesilaikymas, naudojimo ir gaminio sąlygos.
11. Pateikus pagrįstą garantinį reikalavimą, mes pakeisime gaminį ar jo dalį kaip galima greičiau. Atkreipkite dėmesį, kad jūsų garantinio reikalavimo svarstymą turi atlikti prekiautojas, iš kurio įsigijote mūsų gaminį.

Neturi kenksmingų medžiagų

Visi Senttix produktai atitinka Oeko-Tex® Standard 100 saugumo standartą, kuris patvirtina, kad medžiagos nėra kenskmingos sveikatai ar galinčios sukelti mirtį. Be to, visapusiška gaminių kontrolė ir įprastinis įmonių auditas sukuria visam sektoriui nuoseklų supratimą apie atsakingą cheminių medžiagų tvarkymą.

Klientų aptarnavimo centras

Mūsų klientų aptarnavimo centras maloniai atsakys į jūsų klausimus. Galite mums paskambinti šiais numeriais:
+ 370 690 44888
+ 370 687 82420
El. paštas: vilnius@senttix.lt

Senttix (UAB Ekus)
www.senttix.lt

Senttix (Ecus Sleep S.L.U.)
Ctra. Valencia s/n 30510 yecla. Ispanija ESB73045890
www.senttix.com