Trumpai apie mus

Kas mes?

Esame savo srities profesionalai. Čiužinių ir lovų tema mus lydi jau daugiau kaip 15 metų. Esame sukaupę didžiulę patirtį čiužinių, lovų ir kitų miego prekių prekyboje. Didžiuojamės, galėdami Lietuvoje pristatyti prabangius Senttix čiužinius, lovas, patalus bei kitas miego prekes.

Kodėl Senttix?

Prabangios Senttix čiužinių kolekcijos apima visų rūšių čiužinius: spyruokliniai, poliuretaniniai, lateksiniai, natūralūs. Senttix čiužiniuose naudojamos naujausios technologijos ir pačios pažangiausios medžiagos. Dizainerių sukurtos Senttix lovos yra ypatingai tvirtos ir funkcionalios. Tokios lovų funkcijos, kaip patalynės dėžės apšvietimas,  patalynės dėžės automatinis pakėlimas, lengvas grindų išvalymas po lova džiugina kiekvieną dieną ir palengvina kasdienybę. Senttix suteikia net 7 metų garantiją čiužiniams ir lovoms.


Apie Senttix saloną

Senttix salono tikslas - sukurti klientui erdvę, alsuojančią miegamojo kambario dvasia. Kurioje galėtų ne tik išbandyti naujausių technologijų prabangius čiužinius ar išsirinkti dizainerių sukurtą lovą, bet ir pajaustų visą tobulo miegamojo kambario visumą, harmoniją. Mūsų komandoje dirba profesionalūs interjero dizaineriai, kuriantys tobulus harmoningus miegamojo kambarius, suderinantys visus elementus. Mūsų dizaineriai padės jums susikurti tobulą miegamojo kambarį.

Kas mūsų partneriai?

Mūsų tikslas ne konkuruoti, bet ieškoti sinergijos, bendradarbiauti su partneriais. Džiaugiamės partneryste su interjero dizaineriais, interjero salonais, kokybiškų virtuvių, grindų dangų, kilimų, santechnikos salonais. Ieškome partnerių, kurie neabejingi kokybiškam interjerui.

Senttix istorija